Výhody a příspěvky

Prosíme, vždy si pečlivě pročtěte podmínky příspěvku, o který máte zájem, a také obecné podmínky pro získání příspěvků z fondu prevence

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu a prevence nejrůznějších, civilizačních onemocnění, která často vznikají jako “výdobytky” moderní civilizace a s tím spojených zvýšených nároků na výkon, a to i ten pracovní.

Zobrazit příspěvky

Očkování

Očkování patří mezi nejúčinnější preventivní opatření v boji proti infekčním onemocněním, která mají mnohdy velmi vážné následky. Díky němu se každý rok podaří zabránit 2 až 3 milionům úmrtí.

Zobrazit příspěvky

Podpůrné programy

Nabízíme příspěvky diabetikům, celiakům, na nízkobílkovinnou dietu, paruku, zlepšení duševního zdraví nebo na trénink paměti pro seniory, které pomohou zvýšit kvalitu života s nemocí nebo předejít dalším zdravotním komplikacím.

Zobrazit příspěvky

Prevence

Díky včasné diagnóze může být nemoc úspěšně vyléčena. Nabízíme příspěvky na onkologickou prohlídku, vyšetření kožních znamének, vyšetření prsou, odvykání kouření, dentální hygienu a rehabilitační aktivity. Nezapomínejte na prohlídky u lékaře, a to i v případě, kdy se cítíte zdraví.

Zobrazit příspěvky

Dárci

Jako poděkování nabízíme aktivním i neaktivním dárcům krve, plazmy, krevních destiček, kostní dřeně a dárcům orgánů příspěvky, které pomáhají regeneraci těla a podporují zdraví.

Zobrazit příspěvky

K porodu a po porodu

Pro těhotné ženy a maminky do 12 měsíců od porodu, pro nedonošená miminka i příspěvek na nákup potřeb pro miminko.

Zobrazit příspěvky

Žádost o příspěvek podáte:

  • prostřednictvím webové nebo mobilní aplikace Moje VZP v termínu od 1. 2. do 31. 12. 2024
  • osobně na přepážce nebo podatelně kterékoliv pobočky VZP, případně vložením do sběrného boxu či poštovní schránky pobočky v termínu od 1. 1. 2024 do 30. 11. 2024
  • poštou na adresu VZP ČR, Regionální pobočka Praha, Na Perštýně 359/6, 110 00 Praha 1 v termínu od 1. 1. 2024 do 30. 11. 2024

Prosíme, vždy si pečlivě pročtěte podmínky příspěvku, o který máte zájem, a také obecné podmínky pro získání příspěvků z fondu prevence. Seznamte se také s informacemi poskytovanými v souvislosti se zpracováním osobních údajů při čerpání prostředků z fondu prevence.

Vše potřebné najdete na této stránce nebo volejte naši infolinku 952 222 222. Kontaktovat nás můžete také na e-mailu info@vzp.cz.

Řadu dalších výhod a slev můžete získat jako členové našeho Klubu pevného zdraví.

Brožura pro rok 2024 ke stáhnutí zde.

SLEVY U PARTNERŮ KLUBU PEVNÉHO ZDRAVÍ

Klub pevného zdraví je benefitní program VZP, který nabízí všem členům slevy na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů. Například:

  • až 55 % v optikách na dioptrické brýle, sluneční brýle i kontaktní čočky
  • až 50 % na sonické kartáčky, mezizubní kartáčky, zubní pasty i na dentální hygienu
  • 20 % na online cvičení, sportovní oblečení a vybavení, chytré hodinky a fitness náramky
  • až 30 % na cestovní pojištění nebo úrazové pojištění
  • až 20 % na vitamíny a doplňky stravy, kosmetické ošetření nebo na kurzy a pomůcky pro zdravé hubnutí
  • a také slevy na zájezdy, knihy, monitory dechu pro miminka, kosmetiku, společenské hry a mnoho dalšího

Zaregistrujte se a využívejte slevy na více než 700 místech po celé České republice. Kompletní nabídku našich partnerů najdete na www.klubpevnehozdravi.cz.