Elektronická komunikace

Upozorňujeme, že z důvodu nutné údržby interních aplikací bude ve dnech 8. 3. 2024 od 18.30 hodin do 10. 3. 2024 do 14.00 hodin nedostupná registrace do aplikace Moje VZP. Po tuto dobu mohou být zároveň nedostupné některé části aplikace VZP Point a B2B, jako např. on-line služby a podkladové služby u interaktivních formulářů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Chcete si ověřit své platby pojištění, historii plátce nebo přehled vykázané péče? Pak je vaší volbou informační aplikace Moje VZP. A to nejenom pro vás. Z jednoho účtu můžete kontrolovat informace celé své rodiny.

Jste zaměstnavatel, lékař, účetní nebo OSVČ? VZP Point je pracovní aplikací pro businessové záležitosti, jako je například podání přehledu OSVČ, faktur, nebo přehledů zaměstnavatele.

e-Podatelna

Elektronická adresa podatelny VZP ČR je zřízena za účelem možnosti přijímání a odesílání datových zpráv ve smyslu vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, ve znění pozdějších předpisů, a zákona č. 297/2016 Sb., o službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce.

Více informací


EP2 Workspace

Aplikaci EP2 Workspace (dále jen “EP2W”) jsme dali našim smluvním partnerům novou možnost komunikace ve vztahu k Přílohám č. 2 Smlouvy o poskytování a úhradě hrazených služeb. EP2W je dostupná přes VZP Point. Odkaz EP2 Workspace - vstup do aplikace naleznete na úvodní stránce vlevo. Pro vstup do aplikace můžete využít i adresy.

Více informací