Pojištění pro zdravotnická zařízení

Provoz zdravotnického zařízení s sebou přináší svá rizika. U Pojišťovny VZP, s. s., která je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny, však můžete uzavřít výhodně pojištění pro zdravotnická zařízení i pojištění své profesní odpovědnosti.

Vedle pojištění majetku a odpovědnosti Podnikatel, které nabízí komplexní pojištění majetku i odpovědnosti malých a velkých podniků, si můžete uzavřít

  • pojištění majetku a odpovědnosti zdravotnických zařízení Smluvní lékař, s nímž získáte kompletní ochranu rizik při provozu zdravotnického zařízení v podobě pojištění majetku, pojištění přerušení provozu a pojištění odpovědnosti, včetně zákonné profesní odpovědnosti
  • univerzální pojištění pro lékárny Farmaceut, které přináší velmi výhodnou nabídku na pojištění majetku a odpovědnosti pro provozovatele farmaceutických zařízení.

Další informace najdete na stránkách právní poradny PVZP  www.odpovednostlekare.cz, vytvořené speciálně  pro potřeby lékařů a zdravotnických zařízení v souvislosti s profesní odpovědností.

Související články