Fénix – pojištění závažných onemocnění

Fénix – pojištění pro případ rakovinyPojišťovna VZP, a. s., má ve své nabídce unikátní neživotní pojištění Fénix. Toto pojištění zajistí klienta a jeho rodinu v těžké životní situaci.

Pojištění Fénix je jednoduchý, srozumitelný a efektivní pojistný produkt, který není napojený na životní pojištění a vhodně doplní pojistnou ochranu zodpovědných klientů, kteří si uvědomují, že nemoc či úraz může znamenat zásadní výpadek jejich příjmu, zvýšené náklady, popřípadě nepříjemnou životní změnu.

Pojistná smlouva se uzavírá do dosažení výstupního věku 45, 55 nebo 65 let a není podmíněna vstupní lékařskou prohlídkou ani potvrzením o příjmu. V případě stanovení diagnózy, na kterou se pojištění vztahuje, pojišťovna ihned vyplatí 100 % pojistné částky. Je přitom zcela na rozhodnutí klienta, k čemu vyplacenou částku použije. Pojistnou částku je možné sjednat od 500 tisíc do 2,5 milionů korun pro onkologická onemocnění. Dále lze jako připojištění sjednat další závažná onemocnění s pojistnou částkou je ve stejné výši jako pro pojištění onkologických onemocnění.

S pojištěním dospělé osoby získáváte zdarma možnost pojištění dítěte pro případ onkologického onemocnění s pojistnou částkou 200 000 Kč.

Pojištění Fénix je možné sjednat na kterékoli pobočce PVZP nebo VZP ČR. Více informací o produktu včetně příkladu pojistné smlouvy najdete na www.pojistenifenix.cz.