VZP uspěla v soutěži „Českých 100 nejlepších“. Ocenění získal i Kabátek

2. 12. 2020

Všeobecná zdravotní pojišťovna se umístila na 30. místě soutěže „Českých 100 Nejlepších“ pro rok 2020. Pojišťovna se ve výsledkové listině soutěže objevila poprvé v loňském roce, kdy skončila na 38. místě. Ředitel VZP Zdeněk Kabátek získal ocenění Gentleman Pro 2020.

Ilustrační obrázek

Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Soutěž pořádá od roku 1996 Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

V rámci soutěže jsou oceňovány významné osobnosti mezi ženami a muži tituly Lady Pro a Gentleman Pro. Jedním z deseti nositelů čestného titulu Gentleman Pro 2020 je ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny Zdeněk Kabátek. Titul Lady Pro 2020 získalo 9 žen, včetně kardioložky a předsedkyně správní rady VZP Věry Adámkové. Titul Lady Pro náleží ženám, které ve své kariéře tvrdě pracovaly a dosáhly výjimečných úspěchů, ale stále si dokázaly zachovat své ženství. Titul Gentleman Pro je určen pro profesionálně i osobně mimořádné muže s prokazatelnými a širokou veřejností uznávanými úspěchy. Při výběru se upřednostňuje zralost a moudrost.

Podrobnosti o soutěži „Českých 100 nejlepších" naleznete na webu www.comenius.cz/ceskych-100-nejlepsich.htm.