Hledání pokladu na Stříbrném rybníku

10. 5. 2019

Autocamp Stříbrný rybník v Hradci Králové bude v sobotu 1. června patřit hlavně dětem. K oslavě jejich svátku jsou od 14 do 18 hodin připraveny soutěže, atrakce a zábavný doprovodný program pro celou rodinu. Zábavné odpoledne nese podtitul Mámo, táto, budeme si spolu hrát.

Ilustrační obrázek

Na mnoha stanovištích budou probíhat sportovní, dovednostní, vědomostní i výtvarné hry a soutěže. Nasbírané body mohou děti vyměnit za projížďku na koni, kolotoč, trampolínu, skákací hrad a další atrakce nebo za některou z připravených cen.

V rámci doprovodného programu se představí helikoptéra letecké záchranné služby, k vidění budou hudební a taneční vystoupení. 
Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí zajištěním zajímavých soutěží pro děti se zaměřením na zručnost. Zástupci VZP také seznámí návštěvníky s informacemi z oblasti veřejného zdravotního pojištění, s příspěvky pro klienty na letošní rok, představí aplikaci Moje VZP nebo regionální partnery Klubu pevného zdraví. Společnost Nutristyl, partner Klubu pevného zdraví, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy. 
Kdy: 1.6.2019, od 14:00 do 18:00
Kde: Autocamp Stříbrný rybník, Hradec Králové