Chodíte? Choďte (a soutěžte) s námi

1. 8. 2019

Vydejte se s VZP do 15. září na výlety po České republice a hrajte o hodnotné ceny. Hlavní výhra ale bude vždycky vaše zdraví!

Ilustrační obrázek

Letní soutěž VZP Pojďme spolu chodit odstartovala právě dnes. Jak se zapojíte? Zaregistrujte se na webových stránkách www.chodimesvzp.cz a v seznamu výletních míst si vyberte alespoň osm z nich, která navštívíte. V momentě, kdy se budete na daném místě nacházet, přihlásíte se pod svým účtem na webové stránce a příslušné místo zaškrtnete jako splněné. Stránka má naprogramovanou GPS, díky které se dá jednoduše ověřit, zda na místě skutečně jste.

Výletních míst je celkem 140 a jsou rozdělená podle krajů, tudíž si každý snadno vybere, ve kterém kraji chce výlety absolvovat. Máte na to čas do 15. září.

Soutěžící, kteří splní všechny podmínky (více o pravidlech soutěže se dočtete ZDE), mohou vyhrát hodnotné ceny. Bude odměněno 111 výherců, kteří budou určeni losováním. Na tři z nich čekají poukazy na nákup sportovního zboží u vybraného prodejce sportovních potřeb a oblečení v hodnotě 15 000 Kč, 10 000 Kč, 5 000 Kč, dále se se hraje o 8 poukazů v hodnotě 2 500 Kč na nákup sportovního zboží u vybraného prodejce sportovních potřeb a oblečení a 100 výherců získá batoh.