Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Portál VZP

Odstávka Portálu VZP

Dne 4. 12. 2015 končí Portál VZP. VZP proto přechází na novou komunikační platformu VZP POINT, která bude, zejména pro plátce pojištění a zástupce poskytovatelů zdravotních služeb, spuštěna 14. 12. 2015. Celý článek

Portál VZP slouží pro bezpečnou výměnu digitálně podepsaných dat a poskytování informací z informačního systému VZP ČR a je přizpůsoben potřebám různých cílových skupin klientů VZP. Poskytuje služby pojištěncům, osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ), zaměstnavatelům, smluvním zdravotnickým zařízením, státním institucím, soudním exekutorům a zdravotním pojišťovnám.

Vstup na Portál VZP

Otázky a odpovědi

Při pokusu o přihlášení do Portálu VZP se zobrazí chybová hláška nebo se mi nezobrazí žádný subjekt, jak mám postupovat?

zobrazit odpověď

Při podpisu podání obdržím některou z následujích chybových hlášek:

- "Nedokázali jsme vás vrátit na vzp.cz" nebo "Problém s touto webovou stránkou způsobil zavření a opětovné otevření záložky v aplikaci Internet explorer."

- Error: Click for details

- TypeError: Objekt tuto vlastnost nebo metodu nepodporuje

zobrazit odpověď

Pokud nahrávám soubor - například dávek - nevidím cestu k souboru tak, jak na počítači je (např. C:/kdavka.111), ale pouze označení FAKEPATH.

zobrazit odpověď

O nás

Stáhněte si

© 2015 VZP ČR, Všechna práva vyhrazena