TESTER

Zajímá vás, jak fungují SW produkty ve velké firmě a jak je nejlépe otestovat?

VZP má jeden z největších IS v ČR a jsme ve fázi budování nového IS.

Pro úspěšnou transformaci našich SW hledáme samostatného testera.

Místo výkonu práce: Praha

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

  • provádění testů SW včetně retestů chyb
  • analýza zadání a vstupní dokumentace
  • analýza a příprava testovacích dat
  • podílení se na přípravě testovacích scénářů a testovacích scriptů
  • provádění testovacích scénářů
  • spolupráce při vyhodnocení výsledků testování SW a příprava reportů o testech
  • spolupráce při vytváření a údržbě metodiky testů a optimalizaci užívání testovacích nástrojů

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru.
  • prokazatelnou praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 3 roky.
  • prokazatelnou zkušenost s práci s testovacími nástroji (Test management tools, např. Jira, ,HPQC…)
  • zkušenost s testováním větších IS
  • dobrou orientaci v nových technologiích ICT
  • znalost procesů a metodiky testování, certifikace ISTQB výhodou
  • znalost a zkušenost s automatickým testováním výhodou
  • znalost SQL, XML, SOAP UI, Azure DevOps výhodou

CO NABÍZÍME:

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech,
  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci,
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
  • odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky státní správy,
  • osobní rozvoj v oboru a rozšíření znalostí a dovedností v mnoha směrech.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis.

Ing. Šárka Píchová
Personalistka pro Ústředí

Ing. Šárka Píchová, Personalistka pro Ústředí