SPECIALISTA V ODDĚLENÍ FINANČNÍCH SLUŽEB

Do našeho pětičlenného týmu hledáme nového kolegu/kolegyni. Baví Vás práce v oblasti finančních služeb a papírování Vám není také cizí? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Místo výkonu práce: PRAHA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění odborných činností v oblasti řízení finančních toků
  • realizace elektronického platebního styku
  • metodická činnost ve spolupráci s regionálními pobočkami
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky v oblasti financí
  • spolupráce a tvorba vnitřních předpisů
  • příprava podkladů pro interní a externí audit
  • účast v projektových týmech při realizaci projektových aktivit
  • operativní činnost dle aktuální potřeby

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • pečlivost a analytické myšlení
  • nadšení učit se novým věcem
  • znalost programu SAP výhodou
  • schopnost samostatné práce
  • schopnost komunikovat v rámci týmu

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v týmu zkušených a příjemných kolegů
  • možnost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • 5 týdnů dovolené a další volno (např. sick days)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Bc. Zdeňka Stibalová
Personalistka pro Ústředí

Bc. Zdeňka Stibalová, Personalistka pro Ústředí