SPECIALISTA / SPECIALISTKA BEZPEČNOSTI (GDPR)

Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice a pomáhat nám chránit osobní údaje? Radit kolegům, školit, navrhovat opatření? Pak je tato pozice pro Vás jako stvořená. Ozvěte se nám.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • prosazování zásad ochrany osobních údajů (GDPR)
  • řízení bezpečnostních rizik – analýza, monitoring vývoje rizik, reporting, vypracovávání opatření ke snížení rizik, vyhodnocování nápravných opatření
  • fyzická kontrola objektů a pracovišť VZP ČR se zaměřením na dodržování zásad bezpečnosti, které jsou stanoveny vnitřními předpisy
  • zpracování koncepcí a výkon metodické činnosti pro jednotlivé oblasti bezpečnosti, včetně kontrolní, poradenské a konzultační činnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany OÚ
  • příprava a realizace prošetřování bezpečnostních incidentů, zpracovávání oznámení o bezpečnostních incidentech
  • příprava a realizace školení zaměstnanců v oblasti řízení bezpečnostních rizik, informační bezpečnosti a ochrany OÚ
  • realizace veřejných zakázek (příprava podkladů, zveřejnění zadávací dokumentace, posouzení a hodnocení nabídek) v oblasti bezpečnosti
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů

CO OČEKÁVÁME?

  • VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti bezpečnosti – ideálně 5 let praxe
  • znalost zákonných norem v oblasti ochrany osobních údajů (zákon 101/2000Sb., GDPR)
  • znalost metodik, norem a právních předpisů upravujících krizové řízení (BCP, BCM, BCMS)
  • zkušenost se školením zaměstnanců

CO NABÍZÍME?

  • práci v týmu zkušených a příjemných kolegů
  • možnost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • 5 týdnů dovolené a další volno (např. sick days)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody

VZP nedělá rozdíly a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Už se u nás vidíte? Představte se nám!

Zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém uveďte, proč bychom si měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Bc. Zdeňka Stibalová
Personalistka

Bc. Zdeňka Stibalová, Personalistka