SPECIALISTA PRO OBLAST CEN A ÚHRAD LÉČIV

Skvělé místo pro pracovitého člověka, který chce s námi kultivovat systém úhrad léčiv a podílet se na zajištění dostupnosti nejmodernějších léčiv. Připojte se do našeho desetičlennému týmu nadšenců, které práce baví a dává jim smysl.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • tvorba číselníků pro účtování zdravotní péče
  • tvorba analýz jako podklad do správních řízení vedených Státním ústavem pro kontrolu léčiv
  • účast ve správním řízení v oblasti cen a úhrad léčivých přípravků
  • koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, vyhodnocování nákladové efektivity
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů a vnitřních předpisů v oblasti léčiv
  • komunikace s orgány státní správy, odbornými společnostmi a výrobci léčiv
  • sledování trendů a návrhů regulatorních opatření v oblasti spotřeby léčiv

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – ekonomie, chemie, biostatistika, zdravotnictví (vítáme absolventy)
  • znalost správního řádu a související legislativy v oblasti léčiv vítána
  • analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice
  • schopnost orientace v odborné literatuře vč. databází, vyhledání klinických studií, doporučených terapeutických postupů apod.
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • ochotu vysokého pracovního nasazení
  • schopnost týmové spolupráce (kooperace, efektivní komunikace)
  • schopnost samostatně organizovat práci, sledovat stav správních řízení, adekvátně a včas reagovat na související změny

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • získáte zkušenosti v oblasti léčiv a například poznáte, jak funguje cenotvorba léků
  • poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost dále rozvíjet Vaši kariéru
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
  • jsme silná a stabilní společnost s řadou dalších benefitů
  • budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc (zdravotní i sociální volno)
  • budete moci využít pružnou pracovní dobu i stravenky

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Nástup možný ihned.

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí