SPECIALISTA MARKETINGU A KOMUNIKACE (M/Ž)

Hledáme kolegu či kolegyni do Oddělení marketingu, který s námi bude spolupracovat na marketingových kampaních. Čekáme právě na Vás!

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • budete se podílet na tvorbě marketingových plánů a realizaci jednotlivých aktivit
  • budete mít odpovědnost za marketingové kampaně VZP ČR – od zadání a komunikace s reklamní či mediální agenturou, přes dohled nad realizací a vlastním nasazením, až po vyhodnocení
  • budete komunikovat s kolegy napříč společností, informovat je o chystaných marketingových kampaních uvnitř VZP ČR, budete sbírat podněty pro plánování kampaní v regionech
  • budete spravovat naše vlastní komunikační kanály a navrhovat jejich využití pro marketingové kampaně, jak v on-line prostředí, tak v rámci našich poboček
  • budete se podílet se na obsahu komunikace v rámci Klubu pevného zdraví (sociální sítě, web, mailing)
  • budete monitorovat marketingové aktivity konkurence, spolupracovat na průzkumech týkajících se image VZP ČR a marketingových kampaní

CO SE VÁM BUDE HODIT?

  • praxe na obdobné samostatné pozici alespoň 3 roky
  • zkušenosti s řízením ATL/BTL kampaní je velká výhoda
  • určitě uvítáme znalosti MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • oceníme komunikativního a pozitivně naladěného člověka, schopného pracovat samostatně i v týmu, který umí pohotově řešit situace a svěřené úkoly

CO VÁM NABÍZÍME?

    • zajímavou práci ve skvělém týmu v rámci Odboru marketingu
  • spolupráce na dobu určitou - jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost
  • 5 týdnů dovolené a další volno navíc (zdravotní a sociální volno)
  • budete moci využít pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody
  • pracovní poměr na plný úvazek
  • nástup od 1. 6. 2019, případně dohodou

VZP nedělá rozdíly a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Zaujala vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět!

Zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem.

Těšíme se na vás!

Mgr. Gabriela Rzepková
Personalistka

Mgr. Gabriela Rzepková, Personalistka