SPECIALISTA ICT – PODPORA APLIKACÍ PŘÍJMOVÝCH A EKONOMICKÝCH AGEND

Naše IT spravuje:

  • desítky databází Oracle i MS SQL, komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím SOAP, stovky fyzických a virtuálních serverů, dvě robustní, vzájemně se zastupující datová centra.

Náš IS je vytvářen na principech enterprise architektury a využívá technologické trendy z oblasti IT.

Naše oddělení podporuje desítky aplikací, stovky uživatelů. Přidejte se k nám i Vy!

Místo výkonu práce: PRAHA, TEPLICE, VSETÍN

NÁPLŇ PRÁCE?

  • odborná IT podpora pro uživatele aplikací příjmových a ekonomických agend
  • řešení incidentů týkající se příslušné IT aplikace
  • zabezpečení komunikace pro IT aplikaci s odborným útvarem a s dodavatelem
  • zabezpečení konzistence datového modelu aplikace
  • spolupráce při rozvoji aplikací, včetně testování nových verzí
  • spolupráce při nastavení a ladění monitoringu IS včetně uživatelsky definovaných metrik

CO OČEKÁVÁME?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru a ideálně 5 let praxe v IT
  • dobré komunikační schopnosti (psané i mluvené) a orientaci na klienta
  • schopnost reagovat na vzniklé situace rychle a rozhodně, odolnost vůči stresu
  • znalost základní PL SQL
  • znalost skriptovacích jazyků výhodou (Shell, Java, Perl …)

CO NABÍZÍME?

  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky
  • odpovídající motivační odměny
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sociální volno, sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • odborný rozvoj a vzdělávání

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí