REFERENT KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ - Benešov

Do našeho týmu na klientské pracoviště hledáme zapáleného nového člena, který má úsměv na tváři a hledá práci, která má smysl.

Místo výkonu práce: BENEŠOV

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • zajišťování činnosti klientského pracoviště spočívající zejména v komunikaci s klienty, plátci pojistného a poskytovateli zdravotní péče, včetně zpracování veškerých podkladů s touto komunikací souvisejících
  • zapojování se do oblasti marketingových aktivit VZP
  • poskytování informací o pojistných službách a produktech VZP
  • prostě péče o klienta od A do Z

CO MÁ MÍT NÁŠ NOVÝ KOLEGA?

  • minimálně maturitní vysvědčení
  • zkušenosti v práci na PC, především MS Office
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce (výhoda nikoliv podmínka)
  • vlastnosti - pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost se schopností pohotového řešení situac
  • nadšení pro naučení se toho, co zatím neumí
  • prostě lidský přístup a snahu klientovi pomoct za každou cenu

CO ZA TO NABÍZÍME?

    • spolupráci na poloviční úvazek
    • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
    • motivační systém odměňování
    • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
    • stravenky a další výhody z benefitního programu
    • silné a stabilní zázemí
    • dobrý pocit z toho, že Vaše práce dává smysl a pomáháte lidem
    • skvělý tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
    • umožnění rozvoje Vašeho talentu a potenciálu
    • spolupráce na 1 rok
    • nástup dle dohody

Neděláme rozdíly, místo je vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Jste Vy ten, koho hledáme? Pojďte do toho s námi a dejte nám o sobě vědět! Zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Veronika Bulantová Bc.
Personalistka

Veronika Bulantová Bc., Personalistka