PROGRAM HANDICAP - ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA ADMINISTRATIVY ZDRAVOTNÍ PÉČE

Máte zdravotní omezení? Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice a být tak součástí základního pilíře českého zdravotnictví? Přidejte se k nám! Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Budete tím dalším právě Vy?

Místo výkonu práce: CHOMUTOV

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • zpracování dávek receptů, kontrola, archivace
  • příprava podkladů pro revize – dohledání originálů dokladů
  • prvotní kontrola dokladů dopravy a ostatních ručně předkládaných dokladů

CO OČEKÁVÁME?

  • stáž je určena pro osoby se zdravotním postižením (OZP) se SŠ nebo VŠ vzděláním
  • dobré komunikační dovednosti
  • velmi dobrá uživatelská znalosti práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu a spolupráci
  • nástup od 1. 3. 2018

CO NABÍZÍME?

  • skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • dynamický a profesně vyzrálý kolektiv
  • spolupráce formou DPČ – úvazek 0,5
  • zajímavou pracovní zkušenost

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět pomocí odpovědního tlačítka!

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Jana Úradníčková
personalistka RP Ústí nad Labem