PRÁVNÍK pro smluvní podporu zdravotní péče

Skvělé místo pro analyticky uvažujícího člověka, kterého baví metodická a koordinační činnost a chce se podílet na zefektivnění praktického provádění systému veřejného zdravotního pojištění.

Hledáte-li práci, která má smysl, jste u nás vítáni. Lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby a možnosti učit se novým věcem.

Místo výkonu práce: Praha

CO VÁS ČEKÁ?

  • tvorba smluv a smluvních vzorů
  • tvorba odborných stanovisek pro činnost pojišťovny
  • tvorba připomínek k návrhům právních předpisů
  • konzultace a poradenství právní problematiky kolegům
  • zajištění souladu předložených právních dokumentů s požadavky právního řádu
  • školení a další vzdělávání zaměstnanců VZP ČR
  • metodické řízení útvarů regionálních poboček

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta
  • znalost tvorby a optimalizace standardních smluvních dokumentů
  • znalost správního řízení
  • zájem o zdravotnickou problematiku
  • samostatnost, logické a přesné uvažování

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

    • získáte zkušenosti v oblasti tvorby sítě smluvních poskytovatelů, správních řízení a problematiky úhrad zdravotní péče
    • poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet Vaši kariéru
    • motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
    • pružná pracovní doba
    • 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
    • pravidelná účast na odborných školeních
    • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Neděláme rozdíly, proto je pozice vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka