PRÁVNÍK PRO MEZINÁRODNĚ PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Skvělé místo pro člověka, který chce řešit zajímavé a různorodé případy v oblasti EU a mezinárodního práva v největší zdravotní pojišťovně v České republice. Hledáte-li práci, která má smysl, jste u nás vítáni. Lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby a možnosti učit se novým věcem.

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • právní servis pro VZP ČR v oblasti mezinárodně právní - zpracovávání právních analýz a stanovisek, dohled nad správným dodržováním práva EU a mezinárodních smluv v oblasti zdravotního pojištění
  • metodické vedení regionálních poboček
  • lektorská činnost
  • účast na externích pracovních jednáních a skupinách (včetně mezinárodních)
  • zastupování VZP ČR ve sporech s přeshraničním prvkem
  • příprava podkladů pro rozhodování Rozhodčího orgánu VZP ČR v mezinárodních otázkách
  • sledování evropské legislativy včetně judikatury Soudního dvora EU
  • příprava legislativních návrhů a interních norem v dané oblasti

JAKÝ BY MĚL BÝT VÁŠ PROFIL?

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta
  • znalost správního řízení
  • orientace v evropské legislativě a judikatuře Soudního dvora EU velmi oceníme
  • praktické zkušenosti s procesním právem a zastupováním před soudy výhodou
  • znalost Aj slovem i písmem podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka (Fj/Nj) výhodou
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat v rámci ČR, občasné zahraniční služební cesty
  • profesionalita, loajalita, odpovědnost, efektivita, dynamičnost a spolupráce
  • znalost MS Office (Word, Excel) a ASPI

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • získáte stabilní a smysluplnou práci v největší pojišťovně v ČR udávající trend vývoje zdravotního pojištění
  • budete mít flexibilní pracovní dobu
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda + další odměny)
  • budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou naší kolegyně.

Neděláme rozdíly, proto je pozice vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se.

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka