Odborný referent / Odborná referentka právní administrativy- Karlovy Vary

Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice? Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Budete tím dalším právě Vy? Do našeho karlovarského týmu hledáme nového kolegu/kolegyni.

Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Jaká je náplň práce?

  • sledování průběhu a stavu vyhlášených konkurzů, likvidací a vyrovnání
  • zabezpečení vymáhání pohledávek včetně odpisů
  • poskytování informací o pojištěncích a plátcích pojistného oprávněným subjektům včetně přípravy právních úkonů s tím spojených
  • poskytování klientského servisu (řešení stížností, poskytování informací, nápravná řešení)
  • příprava podkladů pro závazné vnitřní předpisy/metodické pokyny týkající se příslušného odboru/úseku, včetně administrativního zpracování

Co očekáváme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • práce v MS Office Vám nedělá problémy
  • umíte si zorganizovat práci a pohlídat splnění termínovaných úkolů
  • zvládáte pracovat a rozhodovat se samostatně
  • pozitivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • nástup od 1. 5. 2017, případně dohodou

Co nabízíme?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • pracovní poměr na dobu určitou – možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • motivační systém odměňování v závislosti na podaném výkonu
  • možnost rozvoje a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a další volno (zdravotní volno, sociální volno)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Ing. Lenka Tothová
vedoucí personálního oddělení RP Plzeň