ODBORNÝ REFERENT CALL CENTRA - PASIVNÍ LINKA - OSTRAVA

pasivní linka - přijímáme hovory od klientů

volné víkendy – práce od pondělí do pátku

Místo výkonu práce: OSTRAVA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • řešení dotazů a poskytování podpory našim klientům (pojištěnci, zaměstnavatelé, OSVČ, zdravotnická zařízení, lékaři)
  • evidence a správa požadavků klientů
  • využívání různých komunikačních kanálů (telefon, e-mail, sociální sítě)
  • zadávání dat
  • spolupráce s ostatními odbornými útvary při řešení požadavků našich klientů

JAKÝ BY MĚL BÝT NÁŠ NOVÝ KOLEGA/KOLEGYNĚ?

  • s dokončeným středoškolským vzděláním (maturita)
  • s výbornými komunikačními dovednostmi, bez řečových vad
  • velmi dobře ovládá český jazyk, anglický jazyk uvítáme
  • trpělivý a schopný naslouchat požadavkům klientů
  • ochotný našim klientům pomoci
  • schopný využívat výpočetní techniku a MS Office na dobré uživatelské úrovni
  • ochotný se učit a získávat nové informace
  • bude se k nám moct přidat od 01. 09. 2020

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • plný úvazek (40 hod/týden)
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nic neprodáváme a soustředíme se především na kvalitní péči o naše klienty
  • nepotřebujeme, abyste se stresovali, chceme Vás klidné a s fixním platem
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc (zdravotní, sociální volno)
  • příspěvky na životní pojištění či penzijní připojištění, stravenky

Máte možnost získat praxi po ukončení školy, nepožadujeme předchozí praxi.

Máte možnost uplatnit angličtinu a získat tak finanční ohodnocení navíc.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Gabriela Rzepková
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Gabriela Rzepková, Personalistka pro Ústředí