Bc. Markéta Podobová

vedoucí klientského pracoviště Pelhřimov

Já osobně bych svým přátelům práci ve VZP určitě doporučila. I přes tuto nelehkou dobu zůstává práce ve VZP i nadále perspektivní.

Do pojišťovny jsem nastoupila krátce po škole. Z nabídnuté pozice na ekonomickém oddělení jsem byla nadšená, protože odpovídala mému vzdělání i praxi. V pojišťovně jsem se díky skvělému kolektivu naučila mnoho nových věcí. Při marketingové akci v Počátkách jsem poprvé zjistila, že se při své práci mohu ke klientům dostat i z jiné, osobnější stránky.

V červenci roku 2012 jsem se zúčastnila výběrového řízení na pozici Vedoucí klientského pracoviště Pelhřimov, které pro mě bylo velkým úspěchem. Za tuto příležitost, která mi byla umožněna, jsem velice ráda.

Myslím si, že o nás zaměstnance je v pojišťovně postaráno dobře. Velkým přínosem je nejen příspěvek na stravování a pět dnů dovolené navíc, ale i sociální a zdravotní volno. Díky pružné pracovní době se svým koníčkům věnuji v odpoledních hodinách. Mezi ně zahrnuji i marketing pojišťovny, do kterého jsem v létě zapojila i našeho čtyřnohého pejska Baxíka, který se zúčastnil „Netradičních závodů VZP v Pelhřimově“.

Práce ve VZP má perspektivu a určitě ji mohu všem doporučit, zaleží však na každém, jak se ke své práci postaví, jak ho bude bavit a s jakým nasazením ji bude vykonávat.