Doplňující informace

Doplňující informace

Kontakt na cestovní kancelář Kovotour Plus, s.r.o.: e-mail morskykonik@kovotour.cz. Informační linka CK KOVOTOUR Plus bude zřízena od 1. 4. 2018, v provozu denně od 7.00 do 20.00 hod.  až do 30. 9. 2018.

Cestovní kancelář zašle 14 dnů před odletem pokyny k odletu včetně formuláře „Potvrzení pro akci Mořský koník“. Na formuláři ošetřující lékař potvrzuje zdravotní stav dítětezákonní zástupci potvrzují bezinfekčnost dítěte. V případě, že není tento formulář předán výchovnému pracovníkovi při odletu, dítě není na léčebně-ozdravný pobyt přijato.

Upozorňujeme na nutnost vybavit dítě dostatečným množstvím léků, které mu byly předepsány ošetřujícím lékařem a které dítě na léčebně-ozdravném pobytu musí užívat. Doporučujeme prostudovat si pokyny Vybavení pro cestu a pobyt, které obsahují mimo jiné seznam věcí, které je vhodné zabalit dítěti s sebou.

Každé dítě musí mít vlastní cestovní doklad – cestovní pas s platností minimálně 3 měsíce po návratu z léčebně-ozdravného pobytu nebo platný občanský průkaz. Podrobné informace jsou uvedeny v Pokynech pro cestu a pobyt.

Deníček jednotlivých turnusů pro sledování aktivit na lokalitě bude dostupný na www.morsky-konik.cz, nebo si můžete instalovat mobilní aplikaci Mořský koník.

Pro děti je po celou dobu pobytu připraven bohatý kulturní a sportovní program.