Lékařská poradna zdarma pro klienty PVZP se sjednaným zdravotním pojištěním cizinců

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) spustila pro všechny klienty se sjednaným zdravotním pojištěním cizinců online lékařskou poradnu. Poradna poskytuje klientům služby zdarma, a to v českém a anglickém jazyce.

Pojišťovna v rámci spolupráce s on-line medicínskou platformou uLékaře.cz nyní nabízí jako bonus ke sjednanému zdravotnímu pojištění cizinců poradenství s více jak 350 lékaři zdarma.

S lékaři se klienti PVZP mohou zdarma poradit o fyzickém i psychickém zdraví. Mohou vznést neomezené množství dotazů, kdykoliv a z bezpečí domova. K dispozici jsou praktici i specialisté z řad lékařů pro dospělé i z řad pediatrů. Praktický lékař na otázku zadanou přes online poradnu odpoví do 6 hodin. V případě nutnosti konzultace se specialistou (např. neurolog, ortoped apod.), je odpověď tazateli doručena do 48 hodin.

Jak lze službu online lékařské poradny využívat?

Služba je zdarma dostupná pro všechny klienty PVZP, kteří mají uzavřené zdravotní pojištění cizinců, a to kterýkoliv balíček. Na webu www.pvzp.cz (www.pvzp.cz/cs/line-lekarska-poradna) je potřeba zadat číslo pojistné smlouvy a následně jednoduše odeslat dotaz. Lékař odpoví na otázku do 6 hodin a do 48 hodin v případě specialisty. Online poradna nenahrazuje záchrannou službu ani kontinuální monitoring v případě chronických onemocnění.

Důležité odkazy