Fénix – pojištění pro případ rakoviny

Fénix – pojištění pro případ rakoviny Unikátní neživotní pojištění Fénix pro případ rakoviny nabízí Pojišťovna VZP, a. s., od počátku září 2015. Toto pojištění zajistí klienta a jeho rodinu v těžké životní situaci.

Pojištění Fénix je jednoduchý, srozumitelný a efektivní pojistný produkt, který není napojený na životní pojištění a vhodně doplní pojistnou ochranu zodpovědných klientů, kteří si uvědomují, že nemoc či úraz může znamenat zásadní výpadek jejich příjmu, zvýšené náklady, popřípadě nepříjemnou životní změnu.

Pojistná smlouva se uzavírá na pět let a není podmíněna vstupní lékařskou prohlídkou ani potvrzením o příjmu. V případě stanovení onkologické diagnózy pojišťovna ihned vyplatí 40 % pojistné částky, další peníze pojišťovna vyplatí tak, jak postupuje klientova léčba. Je přitom zcela na rozhodnutí klienta, k čemu vyplacenou částku použije. Pojistnou částku je možné sjednat od 200 tisíc do pěti milionů korun.

Pojištění Fénix pro případ rakoviny je možné sjednat na kterékoli pobočce PVZP nebo VZP ČR. Více informací o produktu včetně příkladu pojistné smlouvy najdete na www.pojistenifenix.cz.