Výbor pro audit

Předseda:

Ing. Petr JURÁK, MBA, FCCA, CIA, datum narození: 9. 1. 1970,
Kryštofova 202/20, Praha 4
Den vzniku členství: 1. 1. 2016
Den vzniku funkce: 22. 1. 2016

Členové:

Ing. Luboš MAREK, datum narození: 1. 7. 1954,
Rennerova 2510, Rakovník
Den vzniku členství: 1. 1. 2016

Ing. Květuše SRNOVÁ, datum narození: 23. 5. 1947,
Za Hřbitovem 1160/8, Praha 15
Den vzniku členství: 24. 9. 2009

MUDr. Rudolf STUPKA, datum narození: 10. 4. 1963,
Helceletova 533/7, Olomouc
Den vzniku členství: 17. 9. 2014