Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

13. 9. 2017

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září v 10 hodin ve sportovním areálu Hněvkovského a na koupališti Biotop v Brně-Komárově. Partnerem festivalu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Ilustrační obrázek

Cílem festivalu je ukázat veřejnosti sportovní možnosti a motivovat především děti a mladé lidi k pravidelnému  sportování. V Brně se návštěvníkům představí více než 70 klubů, budou si moci užít den plný pohybu, vyzkoušet si různé tradiční i netradiční sporty a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější.

Za začínajícími sportovními nadějemi přijedou do Brna olympijský medailista kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner a silniční cyklista Ján Svorada. Velkou novinkou letošního festivalu je soutěž o titul Festivalového Ninji na nové překážkové dráze Ninja Race.

Partner festivalu, Všeobecná zdravotní pojišťovna, nabídne na svém stánku zájemcům  informace o příspěvcích na sportovní aktivity a další aktuální benefity, zdravotní monitoring, výběr edukačních a propagačních tiskovin a dětem i oblíbené nafukovací balonky.

Vstup pro návštěvníky a prezentace sportovních klubů je zdarma.

Kdy: 16.9.2017, od 10:00 do 17:00
Kde: Areál Hněvkovského, Brno - jih