Sleva na pobyt v lázních

10. 9. 2020

Speciální nabídka zvýhodněných pobytů s jógou čeká v Léčebných lázních Bohdaneč na členy KPZ.

Ilustrační obrázek

Lázně leží v nádherném prostředí polabské nížiny, pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotvářejí jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské domy obklopené spoustou zeleně, kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

Léčebné lázně Bohdaneč, a.s., dlouholetý partner Klubu pevného zdraví, poskytuje celoročně pro členy klubu slevu 10 % na samoplátecké pobyty a 10 % na zakoupené permanentky do solné jeskyně a sauny.

Aktuálně pro členy KPZ nabízí partner slevu 10 % na speciální lázeňský jógový pobyt v termínech 27. 9. – 4. 10. 2020 a 24. 10. – 31. 10. 2020. Přijeďte do lázní na týdenní pobyt s jógou pro zdravá záda načerpat energii, zbavit se stresu, posílit vnitřní klid, vyrovnanost a elán. Krásou jógy je její univerzálnost, cvičit může každý – úplní začátečníci, mladí, senioři, lidé zcela zdraví nebo i lidé se zdravotními potížemi. Cvičení bude probíhat v menších skupinkách, max. 6 osob.

Bližší informace k jógovému pobytu najdete na webových stránkách lázní