Pochod pro zdraví

10. 6. 2019

Oblastní nemocnice Trutnov, a. s., pořádá za podpory VZP v neděli 16. června nultý ročník pochodu pro celou rodinu na podporu zdraví. Cílem je dojít z Nových Dvorů až k pevnosti Stachelberg a po cestě zdolávat úkoly na jednotlivých stanovištích.

Ilustrační obrázek

Pochod startuje v době 8 do 11 hodin od restaurace Dvoračka v Nových Dvorech. Každý účastník obdrží na kartičku, na kterou bude po cestě sbírat razítka za splněné úkoly. Pokud dojde až do cíle s vyplněnou kartičkou, může si vybrat drobný dárek.

Na cestě bude několik zastávek, kde se budou prezentovat organizace, které s nemocnicí spolupracují. Úkoly tak pro návštěvníky zajistí například Městská policie Trutnov, trutnovská zdravotnická škola a další. Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí v areálu tvrze Stachelberg zajištěním soutěží se zaměřením na zručnost. Zástupci VZP také seznámí návštěvníky s informacemi z oblasti veřejného zdravotního pojištění, s příspěvky pro klienty na letošní rok, představí aplikaci Moje VZP nebo regionální partnery Klubu pevného zdraví. Společnost Nutristyl, partner Klubu pevného zdraví, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy. 

Akce je určena nejen pro zaměstnance nemocnice a jejich rodinné příslušníky, ale i pro širokou veřejnost. Stačí se jen zaregistrovat a na místě pak uhradit startovní poplatek 20 Kč. Akce se koná za každého počasí a je možné se zúčastnit i bez předchozí registrace

Kdy: 16.6.2019, od 8:00 do 11:00
Kde: Hostinec Dvoračka, Nové Dvory 360, Trutnov