Móda, slevy a něco navíc v OC Futurum

5. 9. 2019

Slevy na každém rohu, nové kolekce, aktuální trendy, módní show, soutěže a další program v rámci akce Mám navíc je připraven od 13. do 15. září v nákupním centru Futurum Hradec Králové.

Ilustrační obrázek

Nákupní akce pod názvem Mám navíc přinese spoustu slev, benefitů, výhodných akcí a služeb v Obchodním centru Futurum Hradec Králové.

Pro návštěvníky centra jsou připraveny komentované módní přehlídky s inspirací na nadcházející sezónu, v beauty zóně bude možné se dozvědět o nových trendech v líčení a péči o pleť nebo využít rad vizážistů a kadeřníků. Speciální dětská hrací zóna je připravena i pro nejmenší návštěvníky centra.  

Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí k této akci v pátek 13. 9. od 16 do 20 hodin a v sobotu 14. 9. od 13 do 19 hodin poradnou zdravé výživy, kterou zajistí partner Klubu pevného zdraví, společnost Nutristyl. Naměřené hodnoty mohou zájemci zkonzultovat přímo v místě s výživovou poradkyní. U zástupců VZP pak získají informace k poskytovaným příspěvkům, k aplikaci Moje VZP nebo ke slevám, které nabízejí regionální partneři Klubu pevného zdraví.

Kdy: 13.9.2019 - 15.9.2019
Kde: Brněnská 1825/23A, Hradec Králové