Matrace Magniflex – čtvrtletní akce

7. 1. 2019

Dopřejte si komfortnější odpočinek a kvalitní spánek díky čtvrtletní akci s 15% slevou na kolekci matrací „Dolce Vita“ u partnera Klubu pevného zdraví Magniflex.

Ilustrační obrázek

Kolekce matrací „Dolce Vita“ s nejvyšší zdravotní certifikací v rámci EU, zdravotní produkt první kategorie, je navržena tak, aby odpočinek byl ještě komfortnější a příjemnější, protože kvalitní spánková regenerace poskytuje větší radost ze života. Napomáhá tomu do detailu dotažená kombinace tkanin a materiálů, jako je vrstva pěny Elioform pro pevnou podporu páteře nebo pěna Eliosoft, která poskytuje měkčí komfort. Co ale skutečně odlišuje tyto výrobky je přítomnost vrstvy patentované paměťové pěny Memoform, která při přímém kontaktu s tělem poskytuje pocit extrémního pohodlí a maximální požitek. Snímatelný a pratelný potah matrace je z patentované, termoregulační látky Outlast, která má vynikající termoregulační vlastnost.

Další informace a údaje ke konkrétním modelům matrací z kolekce „Dolce vita“ najdete na stránkách www.magniflex.cz/produkty/matrace/dolce-vita.