FAMFEST – dva dny plné zážitků pro celou rodinu

9. 10. 2019

Pardubické výstavní a společenské centrum Ideon bude v pátek 11. a v sobotu 12. října patřit všem věkovým kategoriím. První ročník rodinného festivalu nabídne bohatý kulturní program, zážitky, workshopy, přednášky, divadelní představení a mnoho dalšího.    

Ilustrační obrázek

Famfest je festival plný zábavy a zážitků pro celou rodinu. Připraveny jsou vystoupení divadelní nebo taneční, cestovatelské besedy, workshopy, autorské čtení, přednášky a mnoho dalších aktivit. Po celou dobu bude k dispozici i klidová zóna k odpočinku nebo k posezení u dobré kávy.  

Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí k této akci hrací zónou nejen pro děti. V sobotu nabídne navíc poradnu zdravé výživy, kterou zajistí partner Klubu pevného zdraví, společnost Nutristyl. Naměřené hodnoty mohou zájemci zkonzultovat přímo na místě s výživovou poradkyní. U zástupců VZP pak návštěvníci získají informace k poskytovaným příspěvkům, ke slevám, které nabízejí regionální partneři Klubu pevného zdraví, nebo k aplikaci Moje VZP.  

Famfest bude pro návštěvníky otevřen v pátek od 10 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 18 hodin. Vstupenky na doprovodný program do přednáškového a divadelního sálu lze zakoupit již nyní v obvyklých předprodejích.

Více informací naleznete v příloze.

Kdy: 11.10.2019 - 12.10.2019
Kde: Výstavní a společenské centrum IDEON, Jiráskova 1963/1963, Pardubice