Dny zdraví v Pardubicích

7. 11. 2019

Dům techniky Pardubice spol. s r.o. pořádá ve dnech 21. až 22. listopadu od 10 do 18 hodin východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví.

Ilustrační obrázek

Tato akce je určena pro odborníky ze zdravotnických zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních ústavů, stacionářů, ale také pro veřejnost, která se zajímá o svůj zdravotní stav, zdravý životní styl nebo o novinky z oblasti medicíny.

Prezentovat se budou firmy, které představí např. kompenzační a rehabilitační pomůcky, potřeby pro zdravotnictví, klasickou a přírodní medicínu, diagnostické a rehabilitační přístroje, tejpování, alternativní léčebné metody, léčebnou a dekorativní kosmetiku nebo potravinové doplňky.

Připraveny jsou přednášky lékařů, fyzioterapeutů, pedagogů a dalších odborníků. Po jejich ukočení mohou zájemci konzultovat své dotazy v otevřených odborných poradnách - např. k tématu očkování, zubní hygieny, detoxikace, sportovní medicíny, kouření apod.

Zástupci VZP seznámí návštěvníky s aplikací Moje VZP, s nabídkou partnerů Klubu pevného zdraví nebo s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Partner VZP, Veronika Vidnerová, osobní trenér fitness a výživový poradce, nabídne zájemcům bezplatnou analýzu složení lidského těla na diagnostickém přístroji Tanita.  

Kdy: 21.11.2019 - 22.11.2019
Kde: Dům techniky Pardubice spol. s. r. o., nám. Republiky 2686, Pardubice