Dny zdraví v Pardubicích

18. 10. 2018

Dům techniky Pardubice spol. s r. o. pořádá ve dnech 22. a 23. listopadu 2018 od 10 do 18 hodin východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví.

Ilustrační obrázek

Tato akce je určena pro odborníky ze zdravotnických zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních ústavů, stacionářů, ale také pro veřejnost, která se zajímá o svůj zdravotní stav, zdravý životní styl nebo vzdělávání v oblasti medicíny.

Prezentovat se budou firmy, které představí např. kompenzační a rehabilitační pomůcky, potřeby pro zdravotnictví, klasickou a přírodní medicínu, diagnostické a rehabilitační přístroje, tejpování, alternativní léčebné metody, léčebnou a dekorativní kosmetiku nebo potravinové doplňky.

Připraveny jsou přednášky primářů, lékařů, fyzioterapeutů, pedagogů a dalších odborníků. Po jejich ukončení mohou návštěvníci konzultovat své dotazy v otevřených odborných poradnách – např. k tématu očkování, zubní hygieny, detoxikace, sportovní medicíny, kouření, diabetu, epilepsie apod. 

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s informacemi z oblasti veřejného zdravotního pojištění, s příspěvky pro klienty na letošní rok, představí aplikaci Moje VZP nebo regionální partnery Klubu pevného zdraví.

Kdy: 22.11.2018 - 23.11.2018
Kde: Dům techniky Pardubice, Nám. Republiky 2686, Pardubice