Dětský super den v Pardubicích

22. 5. 2019

VZP je již tradičním partnerem největšího dětského dne v Pardubickém kraji, který se koná 1. června v areálu Agrofert parku v Pardubicích.

Ilustrační obrázek

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června a má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí. U příležitosti tohoto svátku jsou připravovány různé společenské a sportovní akce.

18. Dětský super den nabídne i letos atraktivní program: vystoupení Michala Nesvadby, nebo Klauna Ferdy. Představí se youtubeři MenT a LubošJeCelkemFajn, chybět nebudou divadelní pohádky, šermíři, ukázky hasičského záchranného sboru, houpačky, ukázky myslivosti a mnoho další. 

Pro děti je připraveno více než 20 zajímavých soutěžních stanovišť, na kterých mohou sbírat body a ty pak vyměnit za sladké odměny. Navíc se mohou zapojit do slosování o atraktivní dárky. Doprovodný program nabízí mnoho atrakcí - skákací hrady, laser game, horolezeckou stěnu, deskové hry a mnoho dalších.

Přijďte si hrát a strávit sobotu 1. června plnou smíchu a zábavy. Zveme vás k soutěžnímu stanovišti VZP, kde si můžete vyzkoušet hod na žebřík Spin ladder. Zástupci VZP vás také seznámí s informacemi z oblasti veřejného zdravotního pojištění, s příspěvky pro klienty na letošní rok, představí aplikaci Moje VZP nebo regionální partnery Klubu pevného zdraví. 

Brány areálu se otevřou v 10 hodin, vylosováním dárků z tomboly bude akce v 17 hodin ukončena.

Plakát ke stažení zde.

Kdy: 1.6.2019, od 10:00 do 17:00
Kde: Agrofert park, Pražská 607, Pardubice