Barevný podzim a Evropský týden mobility v Karviné

15. 9. 2020

V pátek 18. září se můžete zúčastnit tradiční celoměstské akce Barevný podzim a Evropský týden mobility. Koná se od 14 hodin v areálu Loděnice v parku Boženy Němcové.

Ilustrační obrázek

Akce zároveň připomíná Světový den zvířat. Těšit se můžete například na aktivity Krajského střediska volného času Juventus včetně jeho centra přírodovědné stanice, ukázku americké lamy alpaky nebo sokolnictví, projížďku na poníkovi či výroba ptačích budek. Děti budou překonávat zvířecí rekordy. Budou pro ně připraveny kreativní dílny.

Svůj stánek zde bude mít BESIP. Děti si mohou vyzkoušet terénní motorky a autíčka, ti starší báječná kola. Do světa virtuální reality vás pozve vzdělávací program Asociace středoškolských klubů ČR. Na své si také přijdou fanoušci Taneční školy Nicola´s Dance Unico a hudební skupiny GALAXIE rock.

Prostor pro prezentaci zde také bude mít Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, v jejichž stánku si můžete nechat vyšetřit zrak a pohybový aparát. Český červený kříž vám umožní prohlídku sanitního vozu, včetně měření tlaku či ukázky první pomoci. A k našemu stánku doporučujeme zavítat i s dětmi. Mohou si vyzkoušet složit skládanku lidské tělo nebo „zarybařit“ a rodičům poskytneme informace o benefitech pro klienty VZP.

Občerstvení zajistí čajová jurta, která nabídne i tematické workshopy. Chybět nesmí ani stánkový prodej. 

Změna programu vyhrazena. Akce se bude konat pouze za příznivého počasí.

Plakát ke stažení.

Kdy: 18.9.2020, od 14:00 do 18:00
Kde: Park Boženy Němcové, Karviná