Aerobic show opět v Litomyšli

10. 2. 2017

V sobotu 8. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí 13. ročník aerobic show.

Ilustrační obrázek

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Olgou Šípkovou, Romanem Ondráškem, Lenkou Velínskou, Lucií Tvrdoňovou, Zuzanou Švíkovou a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 18.00 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

Společnost LITEX je dlouhodobým partnerem Klubu pevného zdraví a jeho členům poskytuje celoroční slevu ve výši 15 % na kompletní nabídku zboží ve svém e–shopu.

Kdy: 8.4.2017, od 9:15 do 18:00
Kde: T. G. Masaryka 1145, Litomyšl