10. ročník Summer x fest tour zavítá i do Žamberka

10. 6. 2019

Letní areál v Žamberku bude hostit v pátek 5. července již 10. ročník populární MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR, akci se spoustou zábavy, atraktivních letních sportů a hudby.

Ilustrační obrázek

Po celý den, od 13 do 18.30 hodin, je připraven bohatý adrenalinový program pro celou rodinu. Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů v exkluzivních mobilních překážkách. Letošní novinkou v programu bude aktivní Parkour zóna s profesionálními parkour překážkami, ve kterých se představí nejlepší sportovci této disciplíny. 

Festivalové městečko složené z několika zábavných zón představí např. přehlídku automobilů, obytných vozů a přívěsů, sportovního oblečení nebo půjčovnu kol. K vyzkoušení budou připraveny herní konzole, jízda zručnosti, workshopy nebo mobilní překážky pod dohledem profesionálů. Nebudou chybět zábavné soutěže o hodnotné ceny.

Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí zajištěním zajímavých soutěží pro děti se zaměřením na zručnost. Zástupci VZP také seznámí návštěvníky s informacemi z oblasti veřejného zdravotního pojištění, s příspěvky pro klienty na letošní rok, představí aplikaci Moje VZP nebo regionální partnery Klubu pevného zdraví.

Kdy: 5.7.2019, od 13:00 do 18:30
Kde: U koupaliště, Žamberk