Vývojář / Vývojářka aplikací - Programátor / Programátorka - Praha

Hledáme vývojáře webových a mobilních aplikací do přátelského týmu schopných lidí, kteří rádi realizují nové a zajímavé projekty. Nabízíme práci na projektech vedené v duchu agilního řízení, budované s využitím nejmodernějších technologií (ReactJS, ASP.NET Core, Microsoft Azure a další). Máme rádi změnu, nové postupy, nápady a zejména otevřené myšlení.

Místo výkonu práce: Praha

Jaká je náplň práce?

  • vývoj klientských webových aplikací v ReactJS
  • vývoj mobilních aplikací v React Native
  • návrh API pro mobilní / webové aplikace

Co očekáváme?

  • výbornou znalost Javascript (TypeScript)
  • dobrou znalost návrhu a vývoje „single page“ aplikací
  • dobrou znalost prostředí a verzí internetových prohlížečů
  • výhodou znalost CSS procesorů (LESS, SASS), HTML5 a CSS
  • výhodou znalost vývoje responsivního uživatelského prostředí
  • výhodou znalost dalších technologií (C#, XML, WS-*), UML apod.
  • výhodou praktická znalost s návrhem uživatelského rozhraní (UX)
  • výhodou zkušenost s JS frameworky (AngularJS, ReactJS, …)
  • výhodou zkušenost práce s WebPack bundlerem
  • výhodou zkušenost s atomickým návrhem (PatternLab atp.)
  • zkušenosti s vývojem na platformě Windows

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • služební notebook a telefon
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
  • adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí