VÝVOJÁŘ APLIKACÍ – PROGRAMÁTOR

Hledáme vývojáře webových a mobilních aplikací do přátelského týmu schopných lidí, kteří rádi realizují nové a zajímavé projekty. Nabízíme práci na projektech vedených v duchu agilního řízení, budované s využitím nejmodernějších technologií (ReactJS, ASP.NET Core, Microsoft Azure a další). Máme rádi změnu, nové postupy, nápady a zejména otevřené myšlení.

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • vývoj backendu a API pro webové aplikace na platformě Microsoft ASP.NET Core
  • vývoj aplikací na cloudové platformě Microsoft Azure (PaaS)
  • tvorba programátorské dokumentace

CO OČEKÁVÁME?

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • výbornou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET (ASP.NET MVC, WebApi, ASP.NET Core…)
  • výbornou znalost platformy Microsoft .NET (C# 6.0/7.0, LINQ, …)
  • výbornou znalost návrhových vzorů OOP a moderního vývoje SW
  • výhodou znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikace
  • výhodou znalost prostředí a technologií Microsoft Azure
  • výhodou zkušenost s agilními metodami vývoje a řízení (DevOps, CI, CD, …)
  • výhodou znalost .NET Core technologií
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a specifikace
  • zájem o další profesní rozvoj, ochota učit se nové technologie a postupy
  • schopnost práce v týmu

CO NABÍZÍME?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
  • příjemné pracovní prostředí
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • služební notebook a telefon
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
  • adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí

Mgr. Eva Šostá, vedoucí personálního oddělení Ústředí