VEDOUCÍ ODDĚLENÍ EKONOMIKY A DOHLEDU IT VZP ČR

Zdravá kariéra ve VZP ČR

Do úseku IT hledáme kolegu, který je zdatný v oblasti rozpočtování a controlingu. Znalost procesu přípravy a realizace veřejných zakázek je výhodou. Nového kolegu chceme připravit na manažerskou pozici od června 2021, do té doby bude na pozici specialisty.

Pojďte k nám zúročit své zkušenosti v oblasti IT zakázek stále se rozvíjejícího informačního systému největší zdravotní pojišťovny v ČR!

Místo výkonu práce: Praha

NÁPLŇ PRÁCE:

  • sestavení a kontrola provozního a investičního rozpočtu – oblast IT,
  • sestavení a kontrola plánu veřejných zakázek,
  • provádění průzkumů trhu k připravovaným veřejným zakázkám,
  • příprava zadávací dokumentace a administrativní zajištění veřejných zakázek úseku v rámci kompetencí daných interními směrnicemi,
  • kontrola daňových dokladů k uzavřeným smlouvám,
  • příprava podkladových materiálů, reportů a statistik pro vedení úseku, vedení VZP ČR i Správní radu VZP ČR,
  • správa aktivních smluv,
  • zajišťování nákupů z rámcových dohod,
  • zajišťování znaleckých posudků,
  • správa mobilní telefonie a kontrola telekomunikačních vyúčtování,
  • příprava na vedení 8 členného týmu.

POŽADUJEME:

  • VŠ – ekonomika, právní nebo IT oblast,
  • zkušenost v oblasti zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb.,
  • orientaci v oblasti IT (HW, SW, licence…),
  • orientaci v oblasti rozpočtování a účtování,
  • komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti, smysl pro systém,
  • zkušenost s vedením menšího týmu výhodou.

NABÍZÍME:

  • odborně velmi zajímavou práci s možností komplexního náhledu na informační systém VZP ČR,
  • možnost několikaměsíčního zaškolení před převzetím vedení oddělení,
  • možnost vzdělávání a účasti na externích školeních,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, další volno (sick days),
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu,
  • pružnou pracovní dobu a další výhody silné a stabilní společnosti.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí