VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CENTRÁLNÍHO DOHLEDU IT

Pro Oddělení centrálního dohledu v Odboru technické podpory hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Naše IT spravuje komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím Oracle SOA Suite, využívající desítky databází Oracle, MS SQL, provozovanou na stovkách fyzických a virtuálních serverů ve dvou robustních, vzájemně se zastupujících datových centrech. Náš IS je vytvářen na principech enterprise architektury a využívá nejpokrokovější technologické trendy z oblasti IT.

Místo výkonu práce: PRAHA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • odpovědnost za řízení oddělení centrálního dohledu (vedení týmu 7 lidí)
  • příprava a realizace koncepce oddělení (oblast technická, personální a procesní)
  • odpovědnost za rozvoj monitorovacích nástrojů (oblast HW, SW a související procesy)
  • odpovědnost za přípravu, kontrolu a aktualizaci Disaster Recovery plánů pro ICT systémy
  • řízení řešení kritických incidentů v Odboru technické podpory
  • podílení se na tvorbě metodických, koncepčních a strategických dokumentů
  • komunikace s dodavateli
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky
  • pravidelná příprava, distribuce a prezentace reportů provozu ÚICT

POŽADUJEME:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s vedením týmu o 4 lidech a více po dobu minimálně 2 let
  • orientace v principech monitoringu ICT systémů
  • znalost rámce ITIL v2, nebo ITIL v3
  • znalost anglického jazyka na úrovni studia technické dokumentace a absolvování školení s podklady v anglickém jazyce
  • pro-uživatelský přístup a analytické i organizační schopnosti
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu, dynamičnost a spolupráci
  • zkušenosti s tvorbou Disaster recovery plánů výhodou
  • praxe v oblasti monitoringu ICT systému výhodou

NABÍZÍME:

  • zázemí největší pojišťovny v ČR, udávající trend vývoje zdravotního pojištění
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou
  • dynamický a profesně vyzrálý kolektiv
  • efektivní systém vzdělávání a osobního rozvoje
  • motivační systém odměňování
  • zaměstnanecké benefity, získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)

VZP nedělá rozdíly a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis. V motivačním dopisu prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč máme vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí