VEDOUCÍ KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ

Do našeho týmu na KLIPR, tak u nás říkáme klientskému pracovišti, hledáme zapáleného nového člena, který má úsměv na tváři a hledá práci, která má smysl.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • zajištění provozu klientského pracoviště, zkvalitňování a zefektivňování činností
  • vedení 6-ti členného týmu zaměstnanců klientského pracoviště
  • kontakt s klienty a poskytování informací pojištěncům a plátcům pojistného
  • přijímání a zpracování oznámení od pojištěnců, plátců pojistného, apod.
  • provádění registrace pojištěnců v mezinárodním režimu, vč. komunikace se zahraničními institucemi
  • prodej komerčních produktů partnerů VZP ČR
  • prvotní kontakt se zdravotnickými zařízeními, převzetí a základní kontrola předávaných dokladů

CO OČEKÁVÁME?

  • výborné komunikační schopnosti – schopnost zjistit očekávání nejen klienta, ale i podřízeného a pružně reagovat na jeho potřeby
  • schopnost rozhodovat a nést za svá rozhodnutí odpovědnost
  • dostatek energie, pracovního nasazení a vytrvalosti i při řešení nestandardních situací
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • praxi ve vedoucí pozici a znalost cizích jazyků (velká výhoda)
  • týmového ducha

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • pocit, že Vaše práce dává smysl a skutečně můžete pomoct dalším lidem
  • motivační systém odměňování – umíme odměnit kvalitně odvedenou práci
  • tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • možnost rozvíjet svůj talent a potenciál
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody z benefitního programu
  • možnost přidat se k nám dle domluvy
  • pozice je zástup za rodičovskou dovolenou

Neděláme rozdíly, místo je vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Už se na této pozici vidíte? Dejte nám o sobě vědět a zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Veronika Bulantová Bc.
Personalistka

Veronika Bulantová Bc., Personalistka