TRAINEE PROGRAM - APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR

Chceš získat zkušenosti a začít administrovat jeden z největších informačních systémů v ČR? Využíváme nejpokrokovější technologické trendy z oblasti IT, OS UNIX a Linux a databázové technologie Oracle!

V týmu 11 aplikačních a 4 databázových administrátorů se můžeš naučit plno zajímavých věcí!

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • spolupráce při aplikační administraci business aplikací a administraci používaných aplikačních produktů Weblogic server a souvisejících middleware produktů, na operačních systémech UNIX/LINUX
  • pomoc při instalaci upgarde a servisních zásahů
  • uvidíš, jak vypadá údržba svěřených aplikačních systémů, kontrola aplikačních logů, kontrola zálohovaných dat, nastavení monitorovacích sond a mnohé další

CO OČEKÁVÁME?

  • absolventa nebo studenta SŠ/VŠ IT oboru
  • nadšený a aktivní přístup
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat až 20 hodin týdně
  • výhodou je znalost ORACLE Weblogic server (Forms & Reports, J2EE)

CO NABÍZÍME?

  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky, kteří ti rádi pomohou
  • placenou praxi / stáž
  • certifikát o absolvování stáže a skvělou zmínku do životopisu
  • pracovní dobu přizpůsobíme tvému studijnímu programu
  • pokud budeme všichni spokojeni, nabídka práce tě nemine

Doplňující informace

Zaujala Tě tato pozice?

Zašli nám tvůj strukturovaný životopis, děkujeme.

Těšíme se na tebe!

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí

Mgr. Eva Šostá, vedoucí personálního oddělení Ústředí