SPECIALISTA ÚHRAD ZDRAVOTNÍ PÉČE

Místo výkonu práce: KOLÍN

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • celý den pracovat na PC primárně s interními programy a v Excelu
  • zpracovávat úhrady za provedené úkony pro poskytovatele zdravotních služeb (ambulantní zařízení) na základě úhradových mechanismu a předpisů
  • vypočítávat regulační omezení dle zadání a uplatňovat je vůči smluvním partnerům VZP ČR
  • telefonicky komunikovat s poskytovateli zdravotních služeb a řešit vzniklé požadavky
  • připravovat statistiky a analýzy
  • účastnit se pracovních jednání s poskytovateli zdravotní péče
  • spolupracovat při realizaci kontrol ze strany externích subjektů nebo auditů
  • připomínkovat předpisy dotýkající se vlastní náplně práce
  • metodická a koncepční činnost pro poskytovatele hrazených služeb

JAKÉHO KOLEGU HLEDÁME?

  • minimálně se středoškolským vzděláním (maturita), vysokoškolské vzdělání výhodou
  • s výbornou znalostí MS Office Excel (používání funkcí a vytváření kontingenčních tabulek bude Váš denní chléb)
  • někoho, kdo ještě ví, jak se píší klasické dopisy
  • ochotného se učit novým věcem a přijmout značnou míru samostatnosti
  • pečlivého, pracovitého, zodpovědného, s týmovým duchem

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • motivační systém odměňování
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (zdravotní a sociální volno)
  • stravenky a další výhody
  • dobrý pocit z toho, že tato práce dává smysl a pomáhá lidem
  • skvělý mezigenerační tým zkušených a přátelských lidí, kteří pomohou a poradí
  • umožnění rozvoje vlastního potenciálu
  • nástup 1. 7. 2021

Pozice je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, ale i s tím umíme pracovat. Jsme velká organizace s velkými možnostmi a hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis, abychom o Vás věděli.

Těšíme se na Vás!

Pavla Melicharová
Personalistka pro RP Praha

Pavla Melicharová, Personalistka pro RP Praha