SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ POLITIKU

Oblast léčivých přípravků a zdravotnických prostředků

 Skvělé místo pro pracovitého člověka, který se chce věnovat problematice cen a úhrad léčiv a zdravotnických prostředků. V našem týmu má každý jistotu, že svou práci promění do výsledku prospěšného pro celou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu a bude se podílet na zajištění dostupnosti nejmodernějších léčiv.

Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • sledování a vyhodnocování vývoje účelné farmakoterapie a podpora jejího uplatňování v klinické praxi
  • sledování správních řízení v oblastech cen a podmínek úhrad léčivých přípravků
  • koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, zdravotnických prostředků, vyhodnocování nákladové efektivity, HTA z hlediska zdravotního pojištění
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů a vnitřních předpisů v oblasti léčiv, zdravotnických prostředků
  • komunikace s orgány státní správy, odbornými společnostmi a výrobci v souvislosti se stanovením cen a úhrad léčivých přípravků, event. zdravotnických prostředků
  • sledování trendů a návrhy regulatorních opatření v oblasti spotřeby léčiv, event. zdravotnických prostředků
  • v oblasti léčivých přípravků, event. zdravotnických prostředků spolupráce na přípravě smluv o limitaci rizik
  • účast v projektech týkajících se oblasti léčivých přípravků, zdravotnických prostředků nebo poskytovatelů lékárenské péče

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – přírodní vědy, farmacie, medicína
  • analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice
  • schopnost orientace v odborné literatuře vč. databází, vyhledání klinických studií, doporučených terapeutických postupů apod.
  • schopnost samostatně si organizovat práci, sledovat stav správních řízení, adekvátně a včas reagovat na související změny
  • znalost správního řádu a související legislativy v oblasti léčiv - vítána
  • komunikativní znalost AJ - výhodou
  • ochota vysokého pracovního nasazení
  • schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové spolupráce

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • poznáte opravdové odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
  • jsme silná a stabilní společnost s řadou dalších benefitů
  • budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc (zdravotní i sociální volno)
  • budete moci využít pružnou pracovní dobu i stravenky

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.
Nástup možný od 1. 2. 2021.

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí