SPECIALISTA PRO OBLAST CEN A ÚHRAD (Oddělení léčiv)

Skvělé místo pro pracovitého člověka, který chce s námi kultivovat systém úhrad léčiv a podílet se na zajištění dostupnosti nejmodernějších léčiv.

Připojte se do našeho osmičlenného týmu nadšenců, které práce baví a dává jim smysl.

Místo výkonu práce: Praha

CO VÁS ČEKÁ?

  • účast ve správním řízení v oblasti cen a podmínek úhrad léčivých přípravků
  • příprava číselníků za účelem účtování léčivých přípravků
  • sledování vývoje účelné farmakoterapie a podpora jejího uplatňování v klinické praxi
  • koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, vyhodnocování nákladové efektivity z hlediska zdravotního pojištění
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů a vnitřních předpisů v oblasti léčiv
  • komunikace s orgány státní správy, odbornými společnostmi a výrobci v souvislosti se stanovením cen a úhrad
  • sledování trendů a návrhy regulatorních opatření v oblasti spotřeby léčiv

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – VŠCHT, farmacie
  • analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice
  • schopnost orientace v odborné literatuře vč. databází, vyhledání klinických studií, doporučených terapeutických postupů apod.
  • znalost správního řádu a související legislativy v oblasti léčiv vítána
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost samostatně organizovat práci, sledovat stav správních řízení, adekvátně a včas reagovat na související změny

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • získáte zkušenosti v oblasti léčiv a například poznáte, jak funguje cenotvorba léků
  • poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet Vaši kariéru
  • máme motivační systém odměňování
  • budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Neděláme rozdíly, proto je pozice vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka