SPECIALISTA ICT – PODPORA APLIKACÍ PŘÍJMOVÝCH A EKONOMICKÝCH AGEND

Staňte se součástí našeho IT týmu, který je mostem mezi IT, byznysem a dodavatelem

Naše IT spravuje desítky databází Oracle i MS SQL, komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím SOAP, stovky fyzických a virtuálních serverů, dvě robustní, vzájemně se zastupující datová centra.

Náš IS je vytvářen na principech enterprise architektury a využívá technologické trendy z oblasti IT

Naše oddělení podporuje desítky aplikací, stovky uživatelů.

Místo výkonu práce: Praha, Teplice, Vsetín

Náplň práce:

  • správa aplikace, tj. odborná klientská IT podpora svěřených aplikací (ekonomické agendy, agendy, spravující registry klientů VZP atp.)
  • řešení incidentů týkající se příslušné IT aplikace,
  • v rámci svěřené aplikace zabezpečení komunikace s analytiky, architekty, byznys útvarem i s dodavatelem,
  • spolupráce při rozvoji aplikací, včetně testování nových verzí,
  • spolupráce při nastavení a ladění monitoringu IS včetně uživatelsky definovaných metrik, zabezpečení konzistence dat aplikace

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru,
  • ideálně 5 let praxe v IT,
  • výhodou je zkušenost v podoře ekonomických aplikací
  • dobré komunikační schopnosti (psané i mluvené)
  • orientace na klienta
  • schopnost reagovat na vzniklé situace rychle a rozhodně
  • základní znalost SQL výhodou
  • základní znalost programování ve skriptovacích jazycích výhodou

Nabízíme:

  • spolupráci se špičkovými IT odborníky
  • odpovídající mzdu
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (Sociální volno, sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • odborný rozvoj a vzdělávání

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí