SPECIALISTA ADMINISTRATIVNÍ, ICT, FYZICKÉ A PERSONÁLNÍ BEZPEČNOSTI

Do našeho šestičlenného týmu hledáme nového kolegu / kolegyni. Pohybujete se v oblasti fyzické a objektové bezpečnosti a papírování Vám není také cizí? Pak je tato pozice určená právě Vám!

Místo výkonu práce: PRAHA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracování koncepce, metodická činnost a práce v oblasti fyzické a objektové bezpečnosti, včetně kontrolní, poradenské a konzultační činnosti
  • vypracování koncepcí, bezpečnostních plánů a souvisejících projektů (zejména v oblasti STO)
  • fyzická kontrola objektů a pracovišť VZP ČR se zaměřením na dodržování zásad bezpečnosti, které jsou stanoveny vnitřními předpisy
  • realizace veřejných zakázek (příprava podkladů, zveřejnění zadávací dokumentace, posouzení a hodnocení nabídek) v oblasti bezpečnosti
  • příprava a realizace prošetřování bezpečnostních incidentů, zpracovávání oznámení o bezpečnostních incidentech
  • analýza bezpečnostních rizik – analýza, monitoring vývoje rizik, reporting, vypracovávání opatření ke snížení rizik, vyhodnocování nápravných opatření
  • příprava a realizace školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů a interních norem

POŽADUJEME:

  • VŠ nebo SŠ
  • minimálně 5 let praxe v oblasti bezpečnosti
  • znalost v oboru bezpečnostních technologií a zabezpečovací techniky
  • znalost a dovednost z oblasti návrhu, realizace a správy bezpečnostních technologií
  • znalost a dovednost v oblasti prostupových systémů
  • znalost problematiky ochrany osobních údajů
  • znalost metodik a právních předpisů týkajících se oblasti fyzické a objektové bezpečnosti
  • uživatelská schopnost práce s PC, znalost prostředí MS Windows a MS Office
  • praxi s prováděním školení
  • schopnost reagovat na vzniklé situace rychle a rozhodně, odolnost vůči stresu
  • dobré komunikační schopnosti (psané i mluvené), analytické schopnosti

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v týmu zkušených a příjemných kolegů
  • 5 týdnů dovolené a další volno (např. sick days)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody

         VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Zaujala Vás tato pozice?

         Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis. Těšíme se.

Bc. Zdeňka Stibalová
Personalistka

Bc. Zdeňka Stibalová, Personalistka