PROGRAM HANDICAP - ODBOR POJISTNÉHO A SPRÁVY POHLEDÁVEK

Co říci o programu Handicap?

Je určen těm z Vás, kterým nebrání zdravotní omezení návrat do zaměstnání a zároveň preferujete nižší pracovní úvazek.

Místo výkonu práce: HODONÍN

CO VÁS ČEKÁ?

  • správa plateb a komunikace s plátci pojistného, poskytování informací, řešení požadavků klientů
  • vyhodnocování platební bilance plátců pojistného a vystavování potvrzení o stavu zůstatků
  • spolupráce s jinými institucemi (Úřad práce, ČSSZ apod.)
  • další administrativní činnost

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • jste osobou zdravotně znevýhodněnou či invalidní
  • máte ukončené SŠ vzdělání
  • práci s počítačem zvládáte bez problémů
  • spolehlivost a odpovědnost
  • nebojíte se administrativy a velkého objemu dokumentů
  • rád/a se učíte novým věcem

CO VÁM NABÍZÍME?

  • nový start do pracovního prostředí
  • odborné znalosti v oblasti pojistného a správy pohledávek
  • kolektiv, kterým Vám bude oporou
  • flexibilní nastavení pracovní doby
  • v současné době dohodu o pracovní činnosti s nástupem od 1.10.2019

Jste pro nás přínosem a inspirací, a tak se těšíme na Váš životopis a motivační dopis!

Bc. Jaroslava Merunková
Personalistka

Bc. Jaroslava Merunková , Personalistka