PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA - smluvní agenda v oblasti zadávání veřejných zakázek

Pohybujete se ve smlouvách jako ryba ve vodě? Baví Vás IT? Právě jste našli nabídku snů. Řešíme desítky IT zakázek a potřebujeme posilu. Pojďte do toho s námi.

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • příprava a připomínkování smluv dle občanského zákoníku v oblasti práva IT dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, které budou součástí zadávacích podmínek veřejných zakázek
  • příprava a procesování veřejných zakázek v oblasti IT
  • spolupráce s odborníky na IT při přípravě smluv a veřejných zakázek
  • realizace jednotné právní služby, metodické a dohledové činnosti při zadávání veřejných zakázek v oblasti IT a v rámci smluvní agendy

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
  • praxi v oboru alespoň 3 roky
  • praktické zkušenosti v oblasti smluvní agendy – zejména smlouva kupní, o dílo, licenční
  • dobrá znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon
  • výborná znalost části čtvrté občanského zákoníku – relativní majetková práva
  • velkou výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti práva informačních technologií (zejm. smluvní vztahy v IT, smlouvy o vývoji a implementaci softwaru, pořízení krabicového softwaru, licence a licenční smlouva, servis a údržba softwaru)
  • výhodou je znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a praktické zkušenosti s tvorbou a posuzováním zadávacích dokumentací, vč. procesování zadávacích řízení
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office), pečlivost, pracovitost a komunikativnost

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

  • budete mít možnost pracovat pro lídra na trhu v oblasti zdravotního pojištění
  • využijte možnosti pracovat v týmu zkušených a přátelských lidí v moderním prostředí
  • podpoříme váš profesní rozvoj – odborné semináře, literatura, sdílení informací v týmu
  • finanční ohodnocení budete mít nastavené motivačně a v závislosti na podaném výkonu
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
  • budete moci využít stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu
  • nastoupit k nám můžete od 1. 1. 2018

VZP nedělá rozdíly, proto je tato pozice vhodná i pro osoby se zdravotním postižením.

Už se u nás vidíte? Dejte nám o sobě vědět, zašlete životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás.

Mgr. Lucie Vaňková
personalistka Ústředí